Prelegenci

 
  2018 LOGO FOCUS NORDIC.jpg
  2018 LOGO COREandMORE.jpg

  Iwona Jędrusik

  psycholożka

  Gabinet Psychoterapii Miejsce Mocy

   Wykład: "Psychologiczne dywagacje na temat zawodu fotografki/fotografa."

   Jestem psycholożką pracującą od 17 lat terapeutycznie, interwencyjnie i warsztatowo z osobami dorosłymi a od 2005 roku prowadzę prywatny gabinet Miejsce Mocy.

   Miejsce Mocy założyłam dla siebie i dla Innych. To miejsce przyjazne dla rozwoju i szukania własnej ścieżki życiowej. Ono jest niezwykłe poprzez Osoby, które się w nim spotykają, poprzez doświadczenia, które wnoszą i poprzez moc i siłę, którą czerpiemy z dzielenia się nimi. Ta moc pozwala nam zmieniać się, odnajdywać, szukać i gubić. Moc przemiany ciała, serca i umysłu manifestuje się radośniejszym i pełniejszym życiem na codzień.

    

   2018 LOGO EIZO.jpg

   Robert Woźniak

   Canon Polska

   Wykład:

   Od wielu lat związany z firmą Canon Polska. Specjalista w zakresie aspektów technicznych sprzętu filmowego i fotograficznego. Jest zaangażowany w prowadzenie szkoleń i warsztatów, które odbywają się w całej Polsce. Dba o to, by zawsze być na bieżąco, a wiedza, którą oferuje uczestnikom, była rzetelna. Chętnie i cierpliwie odpowiada na trudne pytania. Duże kompetencje, doświadczenie oraz umiejętność w nawiązywaniu komunikacji dają Robertowi łatwość przekazywania informacji.

    

   Rafał Wylegała

   Professional Business Manager

   Sony Polska

   Wykład: "Sony A9"

   DI Professional Business Marketing Manager

   Z branżą foto związany od połowy lat dziewięćdziesiątych.
   Łączy pasję do fotografii jako sztuki z nieustająca ciekawością nowych technologii.
   Zajmuje się prowadzeniem warsztatów, webinariów o fotografii oraz współpracą z fotografami.
   Od 12 lat pracuje w Sony.

    

    
    
    
    
    
    
    
   2018 LOGO NIKON.jpg

   Wykład: 

    

   Aleksander Wieteska

   fizjoterapeuta

   Gabinet Core & More

   Wykład: "W zdrowym ciele, zdrowy duch"

   Jestem absolwentem studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalizuję się w profilaktyce i leczeniu urazów sportowych. Od 2013 roku opiekuję się kadrą paraolimpijską polskich tenisistów stołowych. Byłem członkiem Polskiej Misji Medycznej podczas Igrzysk Paraolimpijskich Rio de Janeiro 2016

   Od dziecka trenuję tenis stołowy, byłem reprezentantem kraju w każdej kategorii wiekowej i wciąż kontynuuję swoją karierę na szczeblu I – ligowym.

    

    
   2018 LOGO ZPAF.jpg
    

   Jarosław Włodarczyk

   prezes

   Press Club Polska

   Wykład: 

   Dziennikarz, doradca mediowy, prezes Press Club Polska. Od 2013 roku Sekretarz Generalny International Association of Press Clubs.